Kek Standları

Kek standı modelleri özel günlerinizde, özenli şekilde hazırladığınız sofralarda en şık sunumları yapabilmenizi sağlar. Pişirdiğiniz nefis keklerinizi estetik bir şekilde sunabileceğiniz dekoratif stand modelleri açık büfelerde, klasik servislerdeki sofralarda göz alıcı ve iştah kabartıcı bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Kek Standı Özellikleri

Farklı yüksekliğe ve büyüklüğe sahip mermer kek standı modelleri, keklerinizin şekline ve porsiyonlarına göre seçebileceğiniz geniş bir yelpazede sizlere sunulur. Doğru modelleri seçerek sizler de yiyeceklerinizi keyifli bir şekilde sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.

Ayaklı veya katlı kek standı modelleri sayesinde keklerin her zamankinden daha yüksek durmasını sağlayabilirsiniz. Stand üzerine yeniden tabak yerleştirmenize ise gerek yoktur. Yiyecekler doğrudan standüzerinden servis edilebilecek özelliklere sahip olur.

Kekler için özel olarak tasarlanan standlarla pasta, cupcake, kanepe, poğaça ve kurabiye gibi gıdaları da sunabilirsiniz. Hamur işleri için tercih edilen kek standı modellerini hijyenik bir şekilde kullanabilmek için maşa veya servis kaşıklarından yardım alabilirsiniz. Ayrıca kapaklı modelleri de seçebilirsiniz. Böylelikle standları saklama kabı olarak kullanabilirsiniz.

Mermer kek standlarıarasında tek porsiyonluk kekleri servis edebileceğiniz boyutlara sahip seçenekler olduğu gibi daha büyük boyutlu seçenekler de vardır. Katlı ürünler genel olarak partilerde ön plana çıkar. Bazı standlar tek katlı, geniş ve ayaklı özellikleriyle dikkat çeker. Kek, pasta dilimi ve hazır tatlı gibi gıdaların şık sunumu için yararlanabileceğiniz mermer kek standı modelleri açık büfelerde yiyeceklere daha pratik bir şekilde ulaşılabilmesini sağlar.

Özel Sunumlara Uygun Mermer Kek Standı Modelleri

Çok katlı modeller masalarda daha az yer kaplar. Böylelikle dar alanlarda alandan tasarruf elde edilir ve verimli bir kullanım imkanı ortaya çıkarılır. Kek standı modelleri dekoratif görünümleriyle birçok farklı mutfağa ve sofraya hitap etmeyi başarır.

Yemek takımı, masa örtüsü ve servis tabaklarıyla uyumlu olabilecek şekilde dizayn edilen kek standı modelleriyle misafirlerinizi ağırlarken keyifli bir şekilde vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Eğer tek parça ve büyük boyutlu bir kek sunumu yapmak istiyorsanız ayaklı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Cen Dekor güvencesiyle sahip olabileceğiniz mermer kek standı modellerini uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanabilir ve dekoratif bir ürüne sahip olabilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Bu ürünü sepete eklediniz:

HEMEN ARA
×
Dekoratif Kek Standı Modelleri & Fiyatları | Cendekor