Küllük

Doğru ve şık bir ev dekorasyonu elde edebilmek için ufak parçalardan ve aksesuarlardan destek almanız gerekir. Ayrıca dekorasyonunuzu oluşturduktan sonra mekanınızı düzenli ve temiz tutabilmeniz de önemlidir. Sigara içilen ev ve iş yerlerinde temizliğe ve hijyene daha fazla dikkat edilmelidir. Dekoratif yapıya sahip mermer küllük modelleri sayesinde tüm bu sorunlardan kurtulabilir ve mekanlarınızı daha şık bir şekilde süsleyebilirsiniz.

Dekoratif Küllük Modelleri

Tütün ürünlerinin küllerini atabilmek ve muhafaza edebilmek için kullanılan bu ufak eşyalar küçük ama büyük etkilere yol açabilecek özelliklere sahiptir. Sigara küllerinin en ufak esintide bile etrafa uçuşması gibi problemleri yaşamayacağınız mermer küllükler yanan sigaraların en güvenilir şekilde yanmaya devam edebilmesini sağlar.

Dış mekanlarda ve ofislerde de tercih edilebilecek mermer küllük modelleri estetik yapısıyla dikkatleri üzerine çeker. Evlerde daha büyük boyutlu olan modelleri kullanabilirken dış mekanlarda ve iş yerlerinde daha küçük boyutlu seçeneklere yönelebilirsiniz.

Kendiniz sigara kullanmıyor olsanız dahi davetli misafirleriniz sigara içiyor olabilir. Bunun için küllük bulundurmanız evinizdeki eşyaların küllük olarak kullanılmasının önüne geçer. Sigara içilmediği zamanlarda da dekoratif bir parça olarak evlerde durabilen küllükler farklı dekorasyon stillerine eşsiz bir uyum sağlar.

Restoran ya da kafe gibi işletmelerde sıklıkla tercih edilen mermer küllükler sayesinde işletmenizin şıklığını bozmadan sigara içilebilmesini sağlayabilirsiniz. Geçmiş yıllarda sigaranın zararları toplum tarafından bugün olduğu kadar fark edilmemişken, daha yaygın şekilde kullanılan küllükler mermer malzemelerle tasarlanarak estetik bir görünüm almıştır.

Zarif ve Dayanıklı Küllük Modelleri

Otantik, zarif ve gösterişli yapıya sahip mermer kül tablası modelleri aynı zamanda kolay kullanılabilen yapısıyla da dikkat çeker. Koku geçirmeyen bu modelleri uygun şekilde temizledikten sonra farklı bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Portatif yapısı sayesinde istenilen her yere rahatlıkla taşınabilen mermer küllük modelleri tercihini şıklıktan yana yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Mermer küllük fiyatları ürünlerin boyutlarına ve tasarım özelliklerine göre değişir. Sizler de kendiniz ya da misafirleriniz için şık bir küllük arıyorsanız, mermer küllükleri inceleyebilirsiniz. Cen Dekor güvencesiyle sahip olabileceğiniz küllükleri dayanıklı bir şekilde uzun süre boyunca ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Bu ürünü sepete eklediniz:

HEMEN ARA
×
Dekoratif Küllük Modelleri & Fiyatları | Cendekor