Merdane

Mutfakların en önemli eşyaları arasında merdaneler yer alır. Lezzetli mantılar, baklavalar ve börekler denildiği zaman akla ilk olarak merdaneler gelir. Kalın ve ağır yapıya sahip olan merdaneler kısa ve küçük boyutlarda dizayn edilir. Mermer merdanelerin ağırlığı sayesinde hamur açarken daha az yorulursunuz. Sabit ve hareketli gibi farklı şekillerde tasarlanan merdaneler kullanım kolaylığı sebebiyle birçok kişi tarafından tercih edilir.

Mermer Merdane Modelleri

Hareketli mermer merdaneler özel bir şekilde dönebilme özelliklere sahiptir. Mümkün olabilecek en düşük eforla yoğurma ve açma işlemlerini yapabilmek istiyorsanız merdanelerden destek alabilirsiniz. Yüzeyi pürüzsüz olan merdaneleri kullanarak kurabiye, ekmek, pizza, baklava ve mantı gibi farklı hamur işleri yapabilirsiniz.

Her bir mermer merdane modelinin kullanım amacı farklı olabilir. Fakat ürünler genel olarak aynı kullanım amacına hitap eder. Mutfaktaki işlerinizi en kolay hale getiren mermer merdaneler hamuru kesmenize ve hamura şekil vermenize destek olur. Seçeceğiniz merdane ölçüleri yapacağınız tariflere ya da el ölçülerinize göre değişkenlik gösterebilir. Eğer elinize ufak gelen bir merdane seçerseniz parmaklarınız hamura çarparak hamuru bozabilir. Bunun için seçim esnasında ölçülere ekstra özen göstermelisiniz.

Hem işlevsel hem dekoratif yapıya sahip mermer merdane modelleri sayesine mutfağınızın dekorasyon stiline büyük bir katkı sağlayabilirsiniz. En lezzetli tariflerinizi yapabileceğiniz mermer merdaneler kolay temizlenebilir yapıdadır. Uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi ve kalitesini kaybetmemesi için özel olarak dizayn edilen merdaneler iyi temizlendiği sürece yapısından herhangi bir şey kaybetmez.

Mermer Merdane Fiyatları

Merdaneleri kullanarak mayalı ve yağlı, açılması zor hale gelen hamurları ezebilirsiniz. Böylelikle tezgah üzerinde kıpırdatmadan bu gıdaları ezerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Merdaneleri kullanarak hamurunuza kare, yuvarlak ve dikdörtgen gibi farklı şekiller verebilirsiniz. Bunun için hamuru her seferinde çevirmeniz yeterlidir.

Mermer merdane fiyatları arasında farklı seçenekler bulabilirsiniz. Fiyatlandırmalar ürünün üretim malzemeleri ve modeline göre değişkenlik gösterir. Cen Dekor merdane modelleri arasında herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek birbirinden farklı seçenekler vardır. Sizler de yeni bir merdane arıyorsanız ve işlevsel ürünlere sahip olmak isterseniz CenDekor’un mermer merdane modellerini inceleyebilirsiniz.

Bu ürünü sepete eklediniz:

HEMEN ARA
×
Mermer Merdane Modelleri & Fiyatları | Cendekor