Anahtar Teslim & Tadilat ve Yenileme

Cen Dekor tasarım ve tadilat sektöründe uzun yıllardır kazanmış olduğu deneyim ve tecrübelere sahip bir çok referans projesi olan yüklenici bir proje firmasıdır. Her şeyin sizin adınıza yürütüldüğü bünyesinde mimarları ve usta kadrosu olan ÜRETİCİ bir firmadır.

Cen Dekor sayesinde ,  kendinizi işin daha karmaşık detaylarına atmak zorunda kalmazsınız. Anahtar teslim tadilat yüklenicisi olan

CEN DEKOR, başlangıç aşamasından son noktaya kadar evinizi yenilemek için gereken her şeyi yönetmekle görevlidir.

Anahtar teslim tadilat işlerinde isteğinize veya bütçenize bağlı olarak tadilat, yeniden tasarım ve üretim vb. işlemleri yapılır. Bütün bu işlemlerden tamamlandığında evinizin iç ve dış dekorasyonu tamamen değişir, yepyeni ve sağlıklı bir yapıya kavuşursunuz.

ANAHTAR TESLİM & PROJE ve TADİLAT SÜRECİ

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Ücreti Nasıl Hesaplanır?

Önce ayrıntılı olarak yaptığınız teklif alma isteğinize ustalardan ortalama tahmini bir fiyat teklifi alırsınız. Sonra dilediğiniz usta ile görüşerek yerinde keşiften sonra kullanılacak malzemelerin maliyeti doğrultusunda ustanızdan net bir fiyat alabilirsiniz.

Maliyetler ve ücretler tadilat ihtiyacınıza ve projenize göre değişir.

Cen Dekor İle Çalışmanın Avantajları

• Mevcut yapısal sorunlarından arındırılmış,
• Kaliteli malzeme ve işçilik ile yenilenmiş,
• İşlevsellik kazanmış,
• Zevkinize göre modern ve sade şıklık anlayışı ile tasarlanmış ve dekore edilmiş,
• Lüks mekan ve yapılara hiç yorulmadan kavuşmuş olursunuz.


Daha Fazlası İçin

 Atölyemiz, estetik ve dayanıklılığın buluştuğu bir nokta olarak, her projede özgün çözümler üretmektedir. CEN DEKOR atölyesi,  sizler için en doğru malzeme teminini yaparak profesyonel işçilik ile harmanlayıp uzun yıllardır kazanmış olduğu tecrübeyi gözler önüne sermesini sağlıyor.

external

CEN DEKOR olarak, sadece ürün satmakla kalmıyor, aynı zamanda doğal taşların bakımı ve montajı konusunda da profesyonel hizmet sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz, size en uygun çözümleri sunmak için çalışıyor, her adımda kaliteden ödün vermeden projelerinizi hayata geçiriyor.

WhatsApp Image 2021-08-10 at 14.25.12
external
external
external
× İletişime geç