Bar sandalyesi modelleri estetik tasarımları, özgün renkleri ve farklı materyalleriyle dikkat çeken dekoratif ürünler arasında yer alıyor. Mekanların ya da bir evin dekorasyon stiliyle uyumlu olarak kullanıldığı zaman son derece çekici bir görünüm oluşturuyor. Kaliteli ve konforlu bar sandalyesi modelleri ev ve iş yeri gibi farklı yerlerde geçirilecek zamanların daha keyifli hale gelmesini sağlıyor. Farklı boyutlarda ve renklerde tasarlanan bar sandalyeleri sayesinde mekanlarınıza farklı bir hava kazandırabilirsiniz.

Bar Sandalyesi Özellikleri

Bar sandalyelerini evde, ofiste, kafelerde, barda, mutfakta ve yüksek boy masaların yer aldığı her yerde kullanabilirsiniz. Mutfak sandalyesi olarak da adlandırılan bu sandalyeler en yüksek kalitedeki materyallerle üretilerek sizlere sunuluyor. Oturma yeri derinliği, genişliği ve yüksekliği ayarlanabilir olan sandalyeler mutfaklarda kullanabilmek için son derece ideal oluyor.

Sandalyelerin sırt bölgesindeki dayama kısımları arkanıza yaslanmanıza imkan tanırken aynı zamanda konforlu bir oturma deneyimini de sizlerle bir araya getiriyor. Sırtınızla birlikte bel sağlığınızı da ergonomik dayama bölgeleriyle güven altına alan bar sandalyeleri estetik ve modern tasarımlarıyla farklı dekorasyon stillerinize uyumluluk sağlıyor.

Sırt dayama kısımlarını tercihinize göre seçebileceğiniz bar sandalyeleri arasında dar ve geniş kısımlı seçenekler bulabilirsiniz. Kendi etrafında 360 derece dönebilen modellerin de yer aldığı bar sandalyelerinin ayak kısımları sabit olmasına rağmen oturma bölümleri maksimum derecede dönüyor. Böylelikle bu özel tasarımlı sandalyeler sayesinde hareket özgürlüğünüz asla kısıtlanmıyor.

Bar Sandalyesi Fiyatları

Kullandığınız masanın yüksekliğine ve boyunuza göre ayarlayabileceğiniz oturma seviyeleri, sandalyelerin kol kısmıyla pratik bir biçimde ayarlanıyor. Otururken ayaklarınızın rahat olmasını istiyorsanız ayak dayama modülüne sahip sandalyeleri de kullanabilirsiniz. Modern mekanlarda oldukça sık rastlanan özel tasarımlı bar sandalyeleri birbirinden farklı renk ve materyallere sahip olabilecek şekilde dizayn ediliyor.

Uzun süreli kullanımlarda vücudunuzu asla rahatsız etmeyen ve yer aldığı mekana şık bir dokunuş kazandırabilen bar sandalyeleriyle farklı mekanlarınızda son derece keyifli bir şekilde vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Kullandığınız mobilyaların ve aksesuarların tasarımlarıyla uyumlu olan bar sandalyesi fiyatları arasında farklı seçeneklere rastlayabilirsiniz. Fiyatlandırmalar ürünlerin özellikleri ve modeline göre değişkenlik gösteriyor.

Filtre Konumu