Mermer masa modelleri yaşam alanlarınızda modern çizgileri ve doğal duruşlarıyla ön plana çıkan ürünlerdir. Yalın görünümlerden hoşlanan kullanıcıların ilk tercih ettiği bu masalar, yer aldıkları alana zarif bir dokunuş kazandırır ve ortama özgün bir dekoratif görünüm sağlar. Mermer masalar boyutlarına, mermerin cinsine, rengine ve masa modeline göre birçok farklı çeşitte sizlere sunulur.

Ev, ofis, balkon ve bahçelerde kullanılabilecek mermer masa modellerini seçerken kullanacağınız alana göre hareket etmeniz yeterlidir. Bahçe ve balkon gibi alanlar için uygun bir masa arıyorsanız açılır ve kapanır özellikli olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kullanışlı ve işlevsel yapısıyla dikkatleri üzerine çeken mermer masaları sabit bir şekilde mutfağınızda kullanmak isterseniz sabit özellikli masa çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Mermer Masa Modelleri

Mermer masa çeşitleri arasında siyah, beyaz, gri, kırma grilla desenli, kırma siyah, taş mermer ve benzeri farklı tasarımları bulabilirsiniz. Kare, dikdörtgen ve yuvarlak seçenekler arasından sizler de yaşam alanlarınıza ve zevkinize uygun olanları seçebilirsiniz. Mermer masa rengine karar verirken kullanacağınız alanın duvarına, zemin rengine ve diğer mobilyaların özelliklerine dikkat etmelisiniz.

Dekorasyon stilinizle zıt renklere sahip mermer masalar sayesinde görsel anlamda estetik stiller oluşturabilirsiniz. Siyah renkli mermer masalar genellikle modern ve yenilikçi dekorasyon stilleri oluşturmak isteyenler tarafından tercih edilir. Sadelikten ve zariflikten yana tercih yapmak isterseniz, beyaz renkli mermer masaları kullanabilirsiniz.

Kare, dikdörtgen ve elips şeklindeki mermer masaları mutfak, toplantı odaları ve tamamlayıcı bir parça olarak istediğiniz her mekanda değerlendirebilirsiniz.

Mermer Masa Fiyatları

Mermer masalar arasında farklı fiyat aralığında ürünler bulabilmeniz mümkündür. Cen Dekor koleksiyonlarında yer alan mermer masa fiyatları ürünlerin özelliklerine, boyutuna ve tasarımlarına göre farklılık gösterir. 1. sınıf kalitedeki malzemelerle tasarlanarak sizlere sunulan mermer masalar uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanabileceğiniz dayanıklılığa sahiptir.

Evinizde ufak bir dokunuş ile büyük değişimler elde etmek istiyorsanız, mermer masalara yaşam ve iş alanlarınızda yer ayırabilirsiniz. Birbirinden farklı fiyat seçeneklerine sahip işlevsel ve kaliteli ürünler sayesinde sizler de özgün dekorasyon stilleri oluşturabilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Filter