Mermer Masa

Mermer Masa Çeşitleri

Mermer Masa

Mermer masa ve diğer mermer ürünlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Yaşam alanı evlerimizde Mermer tercihi eskiye oranla oldukça artmıştır. Mutfaklarda, Salonda, Balkon ve Teraslar da farkını hissettirmektedir. Evler dışında ticari işletmeler içinde Mermer son yılların en popüler ürünleri arasındadır.

Cen Dekor ürünlerdeki tasarımından üretimine kadar oldukça farklı ürünleri müşterilerine sunmakta ve kaliteyi uygun fiyatlarla kullanıcıya ulaştırmaktadır. Dekoratif ve gündelik kullanım içinde son derece uygun ürünleri sitemiz bulabilir ve cendekor.com’da bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Hemen satın al özelliği bulunmayan masa çeşitleri için sipariş ver özelliğini kullanabilirsiniz.

2019 Masa Modelleri

Mermer masa için sizlere oldukça geniş bir alternatifte seçim şansı sunmaktayız. Her ne kadar mermer ürünlerinde sınırsız renk seçeceği olmasa da Cen Dekor bir çok farklı renkte üretimini yaptığı mermer masaları kullanımınıza sunmaktadır. Mermer tabla renk farklılıklar, masa ayak farklılıkları ve çizim ve tasarım tekniği bakımından da son derece kaliteli ürünler sitemizde sizleri bekliyor.

Mermer Masa Fiyatları

Sitemizde bulunan yemek masası, yan sehpa, zigot sehpa, ortak sehpa ürünlerinin bir çoğunda tabla olarak mermer tercih edilmiştir. Klasik ürünlerin dışında oldukça dekoratif özelliği bulunan ve değeri kullanıcılar tarafından tescillenmiş ürünlerini sizlerde mekanlarınızda mutlaka denemelisiniz. Sitemiz üzerinden sipariş vererek yada online satın alarak ürünlerimizi alanlarınızda deneyebilirsiniz. 2019 Mermer masa fiyatları için lütfen teklif al butonunu kullanınız.

Bu ürünü sepete eklediniz:

×
Yeni Sezon Mermer Masa Modelleri - Cen Dekor