Mermer Şömineler

Ortama şık ve etkili bir görselliği sunan mermer şömineler farklı renk ve tasarım modelleri ile hazırlanıyor. Modern etkileri dekorasyonunuza kazandıracak olan tasarım uygulamalarının yanı sıra mermer şömine modellerinde klasik görselleri sunan seçimlerde yer alıyor.

Mermer taşının doğallığı ve kendine has olan damarları ile hazırlanacak olan şömine tasarımlarını evinizde veya ofisinizde tercih edebilirsiniz. Tarihsel bir gelenek olarak varlığını hala sürdüren şömineler günümüz modern çizgiler ile hazırlanarak farklı tasarım detaylarında da kullanılır hale geldi. Dekorasyonunuza hareketlilik ve şık bir detay katacak olan mermer şömine modellerini inceleyerek beğeninize hitap eden tasarımı satın alabilirsiniz.

Mermer Şömine Modelleri

Yüzyıllar öncesinden günümüze kadar ulaşan şömine kültürü hala içimizi ısıtan ve dekorasyon çalışmalarında hoş bir detay olan özellikleri ile yer alıyor. Farklı tasarım özellikleri ile günümüze kadar ulaşan mermer şömine modelleri içinden tercihinizi yaparken dekorasyon stillerine de dikkat etmeniz önerilir.

Mermer şömine modelleri modern çizgilere sahip olan tasarımlarının yanı sıra klasik özellikleri ile içinizi ısıtacak olan modeller ile de üretilmektedir. Sadece modelleri değil renk tercihleri ile de farklılığını ortama katan mermer şömineleri ev ya da ofis alanlarınız için tercih edebilirsiniz.

Mermer şömine modellerinde beyaz, bej, gri ve siyah gibi farklı renk seçeneklerinden yararlanarak ortam içinde istenen uyumun elde edilmesini de sağlayabilirsiniz.

Mermer Şömine Özellikleri

Mermer doğal taşı ile üretilen şömineler geçmişten günümüze ulaşan özel tasarımlardır. Geçmiş yıllarda usta ellerde farklı tasarım özelliği ile hazırlanan mermer şömineler günümüzde de varlığını sürdürmek ile beraber aynı zamanda modern çizgilere hâkim olan modeller de dekorasyon çalışmalarında yer almaktadır.

Mermer şömineler bacalı ve bacasız olan uygulama alanları için tasarlanan seçimler ile sunulmaktadır. Elektrikli, doğal gazlı, likit yakıtlı olan tercihler bulunuyor. Alımlarınızda kullanım alanınız için en uygun olan ve kullanım amacınıza hitap edecek olan tercihleri yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bacalı ve eski tasarım özelliğine sahip olan şömine seçimleri de günümüzde tercih edilenler arasında bulunuyor.

Mermer şömine özellikleri arasında yakıt ve baca seçimlerinin yanı sıra ebatları ve tasarım özellikleri de yer almaktadır. Farklı renk seçeneklerine sahip olan mermer doğal taşının kendine has olan damarları ise ortama farklı ve etkili bir hava kazandırıyor. Beğeninize hitap edecek olan ve ortam ile tam olarak uyum sağlayacak olan tercihleri belirleyerek mermer şömine seçimlerinize yapabilirsiniz.

Mermer şömine alımlarınızda uygulama alanı için en uygun olan renk ve ebatları belirlemeniz önerilir. Günümüzde mermer şömine tasarımlarında sadece şömine alanı değil tavana uzanan mermer taşı ile hazırlanan şık ve etkili tasarımlar yer almaktadır. Bu tasarımlar ortamda derinlik duygusuna etki ederken aynı zamanda ferah ve modern bir havanın dekorasyona katılmasına destek olur.

Mermer Şömine Fiyatları

Mermerin doğallığı ile buluşturularak hazırlanan birçok farklı tasarım bulunmaktadır. Bacalı ve bacasız olarak her alanda kurulabilen mermer şömine tasarımları arasından seçiminizi yaparken dekorasyon stili ile uyum sağlayan tercihlere yönelmeniz uzun vadeli kullanımda avantaj sağlayacaktır.

Yenilenen moda akımları ile beraber günümüzde modern ve düz çizgilere sahip olan şömine modelleri daha sık tercih edilmek ile beraber mermer ustaları tarafından hazırlana özel oymalı tasarımlar da tarihi bir etki olarak dekorasyonlarda yerini alıyor.

Mermer şömine fiyatları satın alınacak olan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişim göstermektedir. Beğendiğiniz ve dekorasyonunuz için ideal olan mermer şömine fiyatları için fiyat karşılaştırması yaparak dekorasyonunuza katabilirsiniz.

Bu ürünü sepete eklediniz:

HEMEN ARA
×