Dekorasyon stilini daha ilgi çekici hale getirmek istiyorsanız, bazı mobilyalardan yararlanabilirsiniz. Bu mobilyalar arasında ise ilk sırada dresuar modelleri yer alır. Ayaklı sehpa olarak da adlandırılan dresuar modelleri dekorasyon stilinize yenilik ve modern bir görünüm kazandırır.

Dresuar Modelleri ve Çeşitleri

Dresuar oturma gruplarıyla birlikte evlerin dekorasyonuna farklılık katmak ve depolama alanlarını genişletmek için tercih edilir. Bu bölge dışında mutfak, yemek salonu, antre ve yatak odası gibi alanlarda da dresuarlar kullanılabilir.

Özgün tasarımlarıyla dikkat çeken dresuar modelleri mekanların ruhunu değiştirebilecek etkiye sahiptir. Ev tasarımında ceviz masalar ve sehpalarla birlikte dresuarları tercih edebilirsiniz. Evin giriş kısmında yer alan dresuarlar anahtarlıkları koyabilmeniz için en işlevsel mobilyalar arasındadır. Üstüne yerleştirilen çerçeve, mumluk, vazo ve dekoratif biblolarla hayal ettiğiniz dekoratif stilleri oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Duvara yaslı olabilecek şekilde kullanılan dresuar modelleri dekorasyon stilinizi en iyi şekilde tamamlayabilmenizi sağlar. Bunun için dilerseniz dresuar ile aynaları da kullanabilirsiniz. Parçalı veya boy aynalarıyla dresuarları bir arada kullanarak son derece modern ve şık bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz.

Zamansız mobilya tasarımları arasındaki dresuarlar hem klasik hem modern çeşitleriyle sizlere sunulur. Evin her bir bölümüne uygun olabilecek şekilde tasarlanan dresuarların çekmeceli modelleri de vardır. Çekmeceye sahip dresuar modelleri pratik ve işlevsel yapısıyla dikkatleri üzerine çeker.

Dresuar Fiyatları

Dresuarda bulunan çekmeceler eve girip çıkarken bazı eşyalara erişebilmeniz veya eşyaları bırakabilmeniz için son derece yararlıdır. Çekmeceli olan dresuarlar aynı zamanda görsel açıdan da son derece şıktır. Seçim esnasında kendi ihtiyaçlarınızı ve zevklerinizi göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır.

Sahip olduğunuz dresuar üst kısımlarını dekoratif olarak düzenleyebilirsiniz. Çiçek, fotoğraf ve farklı aksesuarlarla dekorasyon stilinizi yeniden yaratabilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Mekan ölçülerinizi göz önünde bulundurarak uygun boyutlarda bir dresuar satın alarak uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.  Dresuar fiyatları arasında farklı bütçelere hitap edebilecek seçenekler bulabilirsiniz. Ürünlerin tasarımı ve modeline göre fiyatlar değişebilir.

Filter