İç Mimarlık

Alanında deneyimli mimar ve iç mimarlarımızdan oluşan ofisimiz, işverenin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi projeler geliştirmiş ve uygulamıştır. Bu bağlamda sizlerin hayalleri ile birleşen profesyonellik ve özgün bakış açısı ortaya uzun yıllar işlevsel bir şekilde kullanılabilen zamansız ve her birinin kendine özgü hikayesi olan mekanlar çıkarmaktadır.
Projelerimizde her detayın bizim elimizden çıkmış ve birebir mimarlarımızın takibiyle yürütülüyor olmasından büyük keyif alıyoruz. Sizlere İstanbul Modoko’da butik bir mimarlık ofisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mimari proje, iç mekan tasarımı ve uygulama alanlarında İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye ve yurtdışında çalışmalarımız mevcuttur. Cen Architecture olarak konut, villa, ofis, otel, okul, mağaza, cafe, restoran gibi birçok alanda tasarım, dizayn ve dekorasyon hizmeti vermekteyiz.

SÜREÇ NASIL İLERLER?

Mimari Danışmanlık
İlk etapta ofisimizden randevu alarak iç mimarlarımızla görüşebilir, hayalinizdeki iç mimari tasarımı anlatabilirsiniz. Bu sayede istekleriniz doğrultusunda projenin konseptini belirliyoruz.

Bütçe Belirleme
Projeniz hakkında sizden istenilen verileri sağladığınızda en kısa sürede tarafınıza projelendirme hizmeti detayları ile fiyat teklifi sunulur.

Sözleşme
Teklifi onayladığınızda haklarınızı koruyan sözleşme imzalanır. Mimarlık ofisimizin birebir ilgilendiği projelendirme süreciniz güvenle başlar.

2 Boyutlu Çizim
Birlikte karar kıldığımız projenin mimari planlamasını ve mekan yerleşmesini yapıyor, alanın uygulamaya geçilmeden tam düşünülmüş ve tasarlanmış olmasını sağlıyoruz.

3 Boyutlu Çizim
Projenizin son halini uygulamaya başlamadan önce en ince detayına kadar 3 boyutlu modelleyip 360 render videosu, sanal tur hizmeti ile destekleyerek gerçekçi olarak görmenizi ve bu sayede hayalinize profesyonel şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Takip Hizmeti
Uygulama aşamasında mobil uygulamamızdaki online takip hizmeti kısmından yararlanarak imalat aşamalarını eş zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Proje Teslim
Profesyonel iç mimarlık hizmetimiz sayesinde yapmanız gereken sadece arkanıza yaslanıp hayallerinizin gerçeğe dönüşümünü mükemmeliyetçi proje takibimiz ile size sunduğumuz fotoğraf ve videolardan izlemek.

HEMEN ARA
×
İç Mimarlık Ofisi ve Hizmeti - Tasarım ve Dekorasyon - Cen Dekor