Kişiye Özel Mobilya Tasarımı

Tescilli kişiye özel mobilya mağazası olan Cen Dekor, butik mobilyalar ve kişiye özel mobilyalar konusunda sizlere özel hizmet sunuyor. Kişiye ve mekana özel tasarım hizmeti sunan Cen Dekor, mimari ve iç mimari danışmanlık hizmetleri, 2D ve 3D mimari tasarım sürecini de başarılı bir şekilde yönetiyor.

Kişiye ve Mekan Gereksinimlerine Özel Danışmanlık Hizmetleri

Tasarımların uygulanmasını istediğiniz mekan analiz edildikten sonra çalışmalar başlatılıyor. Böylelikle tamamen zevkinizi yansıtabileceğiniz özel mobilyalara sahip olabilmeniz mümkün hale geliyor. Tecrübeleri ışığında çalışmalarını sürdüren Cen Dekor, hayallerinizdeki mobilya tasarımlarını, mekanlara ve atmosferlerine uygun hale getiriyor.

Benzersiz mekanlar yaratabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz özel mobilyaları dilediğiniz ölçülerde tasarlayan Cen Dekor, zaman ve maliyet gibi ayrıntıları da göz önünde bulundurarak sizlere hizmet veriyor. Hazırlanan tasarımların ilk aşamalarından, ergonomi ve ekonomi parametrelerine göre seçilen tüm detaylar hassas bir şekilde değerlendiriliyor.

Hayallerinizdeki ürünleri belirleme, mekana uygun hale getirme aşamalarından sonra özel mobilya üretiminde yararlanılacak olan materyaller de ön plana çıkarılıyor. Kullanılacak olan materyallerin türünde malzemenin sağlamlığı ve insan sağlığına zararsız olması gibi ayrıntılar büyük bir titizlikle değerlendiriliyor.

Tasarım ve Uygulama Aşamaları

Profesyonel ekibe sahip olan Cen Dekor, kişisel mobilya tasarımında ve uygulama sürecinde tamamen sizlerin gereksinimlerini göz önünde bulundurarak hareket ediyor. Hayallerinizdeki ürünlerin sizler için ne kadar değerli olduğunun farkında olan Cen Dekor, sorunsuz olarak uygulamalarını sizlere teslim ediyor.

Tasarımın kullanılacağı mekana göre özel analizlerin yapılmasıyla başlayan süreç profesyonel bir şekilde ilerliyor. Zaman odaklı çalışmalarıyla dikkat çeken Cen Dekor sayesinde sizler de mekanlarınızda karakterinizin yansımalarını hissetmeye başlayabilirsiniz.

HEMEN ARA
×