Kişiye Özel Mobilya Tasarımı

MALZEME SEÇİMİ
3D MODELLEME SÜRECİ
ÜRETİM SÜRECİ
NAKLİYE VE MONTAJ SÜRECİ

Cen Dekor İlk günden beri alışagelmiş, birbirlerini tekrarlayan standart mobilyanın tam aksine kişiye özel mobilya gustosunu öne sürerek tamamen bir terzi edasında, kişiye ve mekana özel tasarım ve üretim yapan butik bir proje firması olarak benimsenmiştir.

Kişiye özel mobilyanın öncülerinden olan Cen Dekor firması Türkiyede  ilk kez ”Kişiye Özel Mobilya” tescil ünvanını almaya hak kazanmıştır.

Neden Cen Dekor ?

– Satış Öncesi Mimari Danışmanlık Desteği
– 3D Gerçekci Render ve Görselleştirme
– Dilerseniz Mimarlarımıza Görüntülü Birebir Ön Görüşme
– Tasarım Konsepti Belirleme
– Mimarlarımızın Eşliğinde , Tasarıma Uygun Malzeme Seçimi
– Profesyönel Ekip
– Yurtİçi ve YurtDışı Teslimat

Modelleme Süreci

Modelleme sürecinde, müşterilerimizin geri bildirimlerine ve taleplerine özel önem veriyoruz. Tasarımın her aşamasında, müşterilerimizle iletişim halinde olarak, tasarımın tam olarak istedikleri şekilde olmasını sağlıyoruz. Sonuç olarak, müşterilerimize özel, özgün ve tatmin edici bir iç mekan deneyimi sunmayı hedefliyoruz.

Malzeme Seçimi

 Müşterilerimizin yaşam alanlarını veya iş mekanlarını kişiselleştirmek ve en üst düzeyde memnuniyet sağlamak için malzeme seçimi konusunda özenle çalışıyoruz.

Mimarlarımızın yaptığı tasarımı daha realist üretebilmek için mimarlarımınız eşliğinde malzeme seçimine birlikte karar vererek , sizleri en doğru sonuca ulaştırıyoruz.

Cen Dekor olarak, her müşterinin benzersiz zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Üretim Süreci

Cen Dekor, üretim sürecinde özenle seçilmiş malzemeleri ahşap atölyesinde titizlikle işler. Ahşap atölyemizde, uzman ustalarımız, modern teknolojiyi geleneksel zanaatkarlıkla birleştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun yüksek kaliteli mobilyalar ve iç mekan ürünleri üretirler. Her adımda kalite kontrolü sağlanarak, Cen Dekor’un özgün tasarımları titizlikle hayata geçirilir ve müşterilerimize benzersiz ve tatmin edici ürünler sunulur.

Nakliye ve Montaj Süreci

Cen Dekor, müşterilerine sağladığı hizmetin tamamlayıcı bir parçası olarak, nakliye ve montaj sürecini özenle yönetir. Müşterilerimizin satın aldığı ürünlerin güvenli bir şekilde yerine ulaşması ve kurulumunun sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için gereken tüm adımları titizlikle planlarız.

Mimari proje, iç mekan tasarımı ve uygulama alanlarında İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye ve yurtdışında ürün teslimatımız mevcuttur.

Cen Dekor olarak konut, villa, ofis, otel,  mağaza, cafe, restoran gibi bir çok projede Cen Dekor’un özel tasarlanıp üretilmiş mobilyalarını görebilirsiniz.

DAHA FAZLASI İÇİN

 Atölyemiz, estetik ve dayanıklılığın buluştuğu bir nokta olarak, her projede özgün çözümler üretmektedir. CEN DEKOR atölyesi, doğal taşın eşsiz güzelliğini ve sağlamlığını en iyi şekilde yansıtmaktadır.

external

CEN DEKOR olarak, sadece ürün satmakla kalmıyor, aynı zamanda doğal taşların bakımı ve montajı konusunda da profesyonel hizmet sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz, size en uygun çözümleri sunmak için çalışıyor, her adımda kaliteden ödün vermeden projelerinizi hayata geçiriyor.

WhatsApp Image 2021-08-10 at 14.25.12
external
external
external

Türkiye'nin İlk Tescilli Kişiye Özel Mobilya Markası

× İletişime geç