Banyo

Rutin görüntüye sahip banyolar için özenle tasarlanan banyo ürünleri ve aksesuarları sizlere benzersiz görünüm elde edebilme imkanı verir. Renkli aksesuarlar ile zenginleştirdiğiniz banyolarınız, düzen ve görsellik açısından farklı bir hava hissedebilmenizi sağlar. Evin her bölümünün ihtiyaçları olduğu gibi banyolarda da estetik bir görünüm elde edilmesi gerekir.

Hijyen koşullarını sağlamak ve eşyaların düzenli şekilde organize edilebilmesi için tercih edebileceğiniz işlevsel banyo ürünleri ideal ve pratik bir kullanım alanı yaratır. Sabunluk, sandalye, diş fırçalığı, banyo setleri ve daha birçok farklı parça sayesinde banyolarınızı son derece hoş bir ambiyansa kavuşturabilirsiniz.

Banyolara Zarif Dokunuş Sağlayan Tasarımlar

Banyo setleri ve ürünleri içerisinde diş fırçalığı ve sabunluk gibi parçalar yer alır. Ürünleri seçerken ailenizdeki kişi sayısına göre seçim yapabilirsiniz. Sabunluk modelleri arasından kişisel zevkinizi yansıtabileceğiniz seçerek ruhunuzu banyolarda yansıtmayı başarabilirsiniz.

Izgaralı ya da tırtıklı katı sabunluk modelleri ve sıvı sabunluk modelleriyle işlevsel bir banyo elde edebilirsiniz. Lavabo üzerinde kullanabilmek için sıvı sabunluk tercih edecekseniz dayanıklı ve paslanmaz malzemelere sahip ürünleri inceleyebilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ve estetik tasarımlarıyla ön plana çıkan banyo ürünleri aynı zamanda ofislerde de kullanılabilecek yapıya sahiptir. Ofis ortamında rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler nispeten ufak banyo ve tuvaletlere sahip iş yerlerinde büyük avantaj sağlar.

Ofislerde genellikle 2’li ve 3’lü set ürünleri tercih edilir. Gün içerisinde insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bir iş yeri söz konusuysa dayanıklı yapıdaki ürünler son derece ideal olur. Modern tasarımlara sahip banyo ürünleri hem dayanıklı hem temizliği kolay olan tasarımlardan oluşur.

İşlevsel ve Şık Banyo Ürünleri Fiyatları

İnce ve hafif yapıya sahip banyo ürünlerini istediğiniz zaman farklı yerlere taşıyabilir ve dekorasyon stilinizi dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Son yılların en popüler dekoratif parçaları arasındaki ürünlerle birbirinden farklı dekorasyon stillerini oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Özel banyo ürünleri ve aksesuarları arasında farklı fiyat seçenekleri vardır. Banyo ürünleri fiyatları üretim malzemesi, rengi, modeli ve boyutlarına göre değişkenlik gösterir. Cen Dekor ürünleri arasında herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek alternatif seçenekler vardır.

Bu ürünü sepete eklediniz:

HEMEN ARA
×
Doğal Taşlı Banyo Ürünleri & Fiyatları | Cendekor