Mimari Tasarım

HAYALİNİZDEKİ MEKAN VE MOBİLYA
PROJE SÜRECİ
3D MODELLEME SÜRECİ
INTERIOR VR
SANAL TUR
TOUCHING

Süreç Nasıl İlerliyor ?

İlk etapta ofisimizden randevu alarak iç mimarlarımızla görüşebilir, hayalinizdeki iç mimari tasarımı anlatabilirsiniz. Bu sayede istekleriniz doğrultusunda projenin konseptini belirliyoruz.

Bütçe Belirleme

Projeniz hakkında sizden istenilen verileri sağladığınızda en kısa sürede tarafınıza projelendirme hizmeti detayları ile fiyat teklifi sunulur

Bütçe Belirleme

Teklifi onayladığınızda haklarınızı koruyan sözleşme imzalanır. Mimarlık ofisimizin birebir ilgilendiği projelendirme süreciniz güvenle başlar.

2 Boyutlu Çizim

Birlikte karar kıldığımız projenin mimari planlamasını ve mekan yerleşmesini yapıyor, alanın uygulamaya geçilmeden tam düşünülmüş ve tasarlanmış olmasını sağlıyoruz.

3 Boyutlu Çizim

Projenizin son halini uygulamaya başlamadan önce en ince detayına kadar 3 boyutlu modelleyip 360 render videosu, sanal tur hizmeti ile destekleyerek gerçekçi olarak görmenizi ve bu sayede hayalinize profesyonel şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Takip Hizmeti

Uygulama aşamasında mobil uygulamamızdaki online takip hizmeti kısmından yararlanarak imalat aşamalarını eş zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz

Proje Teslim

Profesyonel iç mimarlık hizmetimiz sayesinde yapmanız gereken sadece arkanıza yaslanıp hayallerinizin gerçeğe dönüşümünü mükemmeliyetçi proje takibimiz ile size sunduğumuz fotoğraf ve videolardan izlemek.

ÜRETİM HİKAYESİ

INTERIOR VR

Türkiye'nin İlk Tescilli Kişiye Özel Mobilya Markası

×