Mermer Sehpa Modelleri

Mermer Sehpa Modelleri

Mermer ürünler diğer tüm malzeme cinslerine göre farklı imalat ve üretim tekniği gerektirmektedir. Mermer Sehpa Modelleri de her ne kadar hacimi yüksek ürünler olmasa da işçiliği son derece önemli ve yoğun olan bir üründür. Cen Dekor Mermer Sehpa Modelleri için müşterilerine son derece kaliteli görünüme sahip ve uzun ömürlü, dayanıklı modeller sunmaktadır. Evler ve ticari mekanlar için tüm kullanımlara uygundur.

Mermer Orta ve Yan Sehpalar

Mermer ürünlerinin mekanlara sağladığı dekoratif ve zengin görünüm nedeni ile yemek masaları haricinde orta ve yan sehpa olarak kullanımı da son derece yaygındır. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Cen dekor firmamıza sehpa modellerinde oldukça fazla ilgi bulunmaktadır. Kendimize özgü tasarımlarımızla alanlarda oldukça kullanışlı çözümler sunuyoruz. Sehpalarda paslanmaz çelik ayaklar ve ahşap ürünlerle görünümü son derece estetik hale getiriyoruz. Mermer tablalarında ise farklı renk tonları kullanımı ve damarlarıdan da değişik modeller sunuyoruz.

Mermer Sehpa Modelleri hakkında sitemizdeki iletişim numaralarından bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Satışı yapılan mermer orta sehpa ve yan sehpa ürünleri görmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız. 

Mermer Yan Sehpa 

Mermer Orta Sehpa

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×