Doğal Taş

Beşeri Taşlar

Butik Doğal Taş uygulamalarında , kendini ispatlamış olan Cen Dekor , dünyanın dört bir tarafından ithal edilen taşların , villa malikane , rezidans ,otel gibi lüks prestijli yerlerde yıllardır , profesyonel bir şekilde üretim ve  uygulamasını sağlıyor

Sektörde bir çok mimarlık ofisi ,mobilya firmaları  ve mermer firmaları da , dahil  olmak üzere  doğal taş uygulama konusunda kaliteli işcilik ve profesyonel teslimatı önem verdikleri için ,  Cen Dekor’u  partner olarak tercih etmektedirler.

Neden Cen Dekor ?

Ağırlıkta yurt dışından kendi ithal ettiğimiz doğal taşları uygulama öncesi , en başından beri özel olarak tek tek kendimiz özenle seçiyor ve  projelerimizde  A kalite 1. sınıf taşlar kullanmayı prensip haline getirmiş bulunmaktayız.

Uygulama yapılmadan önce mermer konusunda yıllardır deneyim kazanmış , mimarlarımız uygulama yapılacak alanın projelendirmesine damar yapısını ve ebatlandırılmasını , mekanınıza uygun olacak şekilde projelendirdikten sonra alanında uzman usta kadromuz kaliteli işcilik ile teslimatı gerçekleştiriyor.

× İletişime geç