YURT DIŞI MOBİLYA TESLİMATI

Cen Dekor mobilya ürünlerini artık dünyanın her yerinden sipariş verebilirsiniz. Özellikle Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinden gelen perakende veya toptan sipariş taleplerinden profesyonel teslimat tecrübesi ile mobilyalarınız garantili ve  sigortalı şekilde sorunsuz olarak bi’ tıkla kapınızda.

Ödemelerinizi sitemiz üzerinden veya satış temsilcisi yardımı ile kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt dışına gönderdiğimiz tüm mobilyalarımızı çift kat paketleme yaptırarak evinize kadar sorunsuz ulaşmasını sağlıyoruz.

Nakliye,yurtiçi ve yurtdışı vergi ücreti alıcıya aittir. Bu ücret satın almış olduğunuz mobilyanın ağırlığına, boyutuna ve gönderilen ülkeye göre hesaplanmaktadır.

Türk mobilyalarına tüm Dünya ülkelerinden gelen yoğun talebi karşılayabilmek adına birçok farklı lojistik firması ile işbirliği yapmaktayız. Bulunduğunuz bölgeye en uygun fiyatı veren firma ile ürünlerinizin gönderimi konusunda yardımcı olunmaktadır.

Anlaşmalı olduğumuz Lojistik şirketleri her şey dahil (yurt içi gümrükleme, yurt dışı gümrükleme, yurt dışı vergiler, sigorta ve nakliye ücreti içinde) olacak şekilde Cen Dekor  Mobilya’dan alıp, alıcı kapısına kadar servis hizmeti sunmaktadır. Başka herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

İnternet sitemiz  üzerinden inceleyip beğendiğiniz ürünleri, aynı fiyat ve şartlar altında müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek dünyanın her yerinden sipariş verebilirsiniz.Yurtdışına Mobilya Nakliyesi ve Gönderimi ile alakalı bilgi almak için;cendekor@gmail.com veya +90 546 821 34 34 numaralı whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz.

Ücretlendirme nasıl oluyor?

Yurtdışı mobilya siparişlerinde taşıma ücreti hesaplaması satın alınan ürünlerin paketli toplam ölçü ve ağırlığı hesaplanarak tarafımızda yapılmaktadır. Birden fazla lojistik firmasından fiyat alıyor ve size sunuyoruz, kabul etmeniz durumunda süreç başlıyor. (*) Dilerseniz kendi nakliye organizasyonunuzu kendiniz yapabilirsiniz. Böyle durumlarda İstanbul içerisinde herhangi bir noktaya ürünlerin ücretsiz teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Nakliye masrafı ile ilgili net bilgiyi ve diğer ülkelerin nakliye ücretlerini satış temsilcilerimizden ve cendekor@gmail.com mail adresimizden veya  +90 546 821 34 34 numaralı whatsapp hattımızdan  alacağınız ürünlerin; isimlerini, açık adres ve posta kodu bilgilerini ileterek öğrenebilirsiniz.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin stok & üretim durumlarına göre ortalama teslim süresi 35-60 gün arasında değişmektedir. Özel üretim siparişlerde, detayların netleşmesi ile müşteri temsilcilerimiz size kesin bilgiler verecektir.

Avrupa genelinde teslimat imkanlarımız olsada genellikle aşağıdaki ülkere yoğun olarak mobilya teslimatı yapmaktayız.

  • Almanya mobilya teslimatı.
  • Fransa mobilya teslimatı.
  • Hollanda mobilya teslimatı.
  • Belçika mobilya teslimatı.
• Sipariş ve ürün gönderim süreci nasıl işleyecek?

Aşağıda bulunan müşteri hizmetleri numaramız ve whatsapp hattımızdan uzman satış temsilcilerimiz ile görüşebilir, siparişinizi birlikte oluşturabilirsiniz.

Gönderim süreci, sipariş işlemleri ve bilgi için: Telefon
0850 550 34 34
WhatsApp
+90 546 821 34 34

 

 

Yurtdışına mobilya kargo

HEMEN ARA
×