fbpx

Mermer Masa Fiyatları

mermer masa fiyatları

Mermer Masa Fiyatları

Mermer diğer bir çok dekoratif ürüne göre fiyatı ve maliyeti yüksek ürünlerdir. Mermer masa fiyatları da ahşap, plastik ve metal ürünlere göre daha yüksek olmaktadır. Ancak bilindiği gibi gösteriş, dayanıklılık, mekan ile uyum, hijyen ve bir çok daha farklı özelliği ile diğer çeşitlere göre mermer çok farklıdır. Mermer görünümlü ürünler ile gerçek değerli taş mermer kesinlikle bir tutulmaması gerekir. Sadece kısa süreli kullanımlarda bu ürünler çözüm gibi görünse de asla gerçek mermerin yerini tutamazlar.

2019 Mermer Masa Fiyatı

Mermer masa fiyatları için sitemizde ürünlerde fiyat bulunmamaktadır. Fiyatları sizlerden gelecek isteklere ve ürün özelliklerine göre belirlemekteyiz. Firmamız cen dekor mermer masa ürünlerinde üretici firmadır. Tüm masalarda maliyetine çözümler sunmaktadır. 2019 mermer masa fiyatı için tarafınıza en uygun teklif verilecektir. Lütfen bizlere sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden ulaşıp teknik personelimize istediğiniz özellikleri belirtiniz.

mermer masa fiyatları

Mermer Masanın Fiyatları Etkileyen Faktörler

Fiyatların belirlenmesinde bir çok detay öne çıkmaktadır. Bizlere ileteceğiniz teklif isteklerinizde aşağıdaki tüm detayları bildirmeniz gerekmektedir. Mermer masa fiyatları için net ve kesin bildirim yapmamız için lütfen tüm teknik detayları bizlere gönderiniz.

  • Mermer masanın genişlik ve yüksekli ölçüleri
  • Mermer masa adeti
  • Mermer masa ayak kısmında kullanılacak malzeme türü
  • Üst tabla da kullanıcak mermer renk seçimi
  • Teslimat için tarih ve bölge bilgisi

Mermer Masa İmalatçısından En Uygun Fiyatlar

Mermer masa fiyatları araştırırken internette bir çok sitede çok düşük rakamlara denk gelebilirsiniz. Ancak yaygın şekilde piyasa da imitasyon ve mermer görünümlü masa modelleri bulunmaktadır. İmalatında kullanılan malzeme değerli taş mermer olmayıp sizleri yanıltabilir. Buda kısa sürede kullandığınız ürünün deforme olması, bozulması, kırılması, renk solması gibi sorunları sizlere yaşatması demektir. Gerçek mermer masa oldukça uzun yıllar hiç bir özelliğini kaybetmez. Canlı görüntüsü, parlaklığı ve dayanımı 20 yılı aşar.

Cen dekor mermer masalarda imalatçı firmalardan biridir. Bugüne kadar İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Kocaeli başta olmak üzere her ilimizden müşterimize mermer masa imalatı yapmıştır. Talep ettiğiniz tüm özellikleri kaliteli işçilik ile masalarda uygulamaktayız. Tüm bunları göz önünde bulundurarak mermer masa fiyatları araştırmasına giriniz. Firmamızdan teklif almadan da lütfen alım yapmayınız.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×
Mermer Masa Fiyatları - Cen Dekor