Oval Mermer Masa

oval mermer masa

Oval Mermer Masa

Dekorasyonda oval tasarımda masaların önemi büyüktür. Oval mermer masa üretiminde bulunan cen dekor hem evler hemde ticari yapılarda kullanılmak üzere en şık modelleri sizlere sunmaktadır. 6 Kişililik, 8 kişilik, 10 ve 12 kişilik yada isteğinize göre oturumu çok daha fazla olacak şekilde imalat yapabilmektedir. Renk tercihleri, mermer damar özelik seçimleri, yükseklik ve genişlik özellikleri istediğiniz gibi yapılabilmektedir. Farklı ton renklerde özel üretim yapmaktayız.

Oval Mermer Masalar Nerelerde Kullanılır?

Oval Mermer masa ürünlerini ister evinizde isterseniz ofisinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmalar, şirketler, kurum ve kuruluşlar toplantı ve konferans salonlarında, müzelerde, sunumlarda, davetlerde ve bir çok etkinlikte de oval masaları tercih edebilmektedir. Ayrıca kaliteye önem veren restoranlar, oteller de oval masaları tercih edebilmektedir. Yaşam alanlarından başlamak üzere oval mermer masaların kullanım alanları oldukça fazladır. Etkiliyeci görüntüsü, malzeme kalitesi ile hemen ilgi çeker. Uzun yıllar dayanımı sayesinde son derece kullanışlı olup kolay kolay renk değişimi yaşamaz.

Mermer Masa

Yukarıdaki bağlantıda oval mermer masa modelleri ve diğer üretimini yapmış olduğumuz mermer masa çeşitlerini görebilir ve inceleyebilirsiniz. İstediğiniz ve beğendiğiniz masanın üretimi ve imalatı için hemen bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Firmamız mermer masa fiyatları için sizlere belirttiğiniz özelliklerde teklif formunu en hızlı şekilde tarafınıza gönderecektir. Fiyat teklifini kabul etmeniz halinde hemen oval mermer masa imalatı tarafımızdan başlatılacak ve teslimat en kısa sürede adresinize yapılacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir