Mermer Yemek Masası Modelleri Nelerdir?

Mermer Yemek Masası Modelleri Nelerdir?

Evinize farklı bir hava katmak istiyorsanız mermer ürünlerini farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz. Mermer yemek masası modelleri nelerdir? merak içinde olanlara bir çok detayı yazımızda belirteceğiz. Bulunduğu ortama son derece farklı bir hava katan mermer masalar ile dekoratif bir görünüm kolayca elde edebilirsiniz. Yemek Masaları son yıllarda mermer tablalı olarak oldukça fazla tercih görmektedir. Cen Dekor olarak üretimini yapmış olduğumuz birbirinden farklı ve şık modellerimizle sizlerleyiz. Mermer Yemek Masası Modelleri Nelerdir? yazımızda sizlere kısa bilgilendirmeler yapacağız.

Çelik Ayaklı Mermer Yemek Masaları

Masaların üst tablaları önemli olduğu kadar kaliteli bir gönüm için ayak kısımları da son derece önemlidir. Cen Dekor Mermer Yemek Masası tasarımlarında patlamaz çelik ayak modelleri oldukça fazla ilgi görmektedir. Üst tabla ile birlikteliği son derece uyumlu olan Çelik paslanmaz ayaklar ile son derece dekoratif bir görünüm elde edilir. Standart kullanımlar dışında çelik ayaklarda da farklı dizayn ortaya koymaktayız. Sitemiz cendekor.com içerisinde bazı modellerimiz sergilenmiş olup hemen inceleyebilirsiniz.

Ahşap Ayaklı Mermer Yemek Masası

Kimi müşterilerimiz çelik görünümlü ayaklara ilgi gösterirken kimi müşterilerimiz ise ahşaptan vazgeçmezler. CenDekor Mermer Masa ürünlerinde ahşapı bir çok kez kullanmış ve sürekli farklı tasarımlarla sizlere yeni ürünler sunmaya da devam etmektedir. Yemek Masası kategorimizde farklı tasarımlarda ahşap ayaklı ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Masif ahşap malzemesinden üretilmiş olan ayakların mermer tabla ile uyumu yine son derece kaliteli bir görünüm sunar.

Mermer Yemek Masası Modelleri Nelerdir? sorusunu sizde soruyorsanız hemen ilgili kategorimizi ziyaret edebilir ve modelleri inceleyebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir