Mermer Masa Modelleri

mermer masa modelleri

Mermer Masa Modelleri

Mermer masa modelleri için oldukça geniş bir ürün çeşitliliği sizlere sunmaktayız. Farklı tasarıma ve dizayna sahip bir çok model sitemizde online satış ve sipariş ver özelliği ile sizlere sunulmuştur. Mermer tabla desen farklılıkları, masa ayak tasarımında kullanılan ahşap ve çelik modellerle son derece göze hoş gelen tasarımlarla mekanlarınıza değer katıyoruz. Mermer masa ister evde kullanım olsun ister ticari alanlarda kullanım olsun bulunduğu mekana lüks bir görünüm sunmaktadır. Elbette model olarak da bu belirginliği mümkün olduğu kadar artırmaktayız.

En Yeni Trend Mermer Masalar

Tasarımı oldukça sık olan mermer masalar bakteriyel özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Ev içi kullanımlarda mermer kalitesi tartışılmazdır. Yemek masası için mutfak da kullandığı kadar salonda büyük bir yemek masası ortamı ciddi anlamda farklılaştıracak ve zengin bir görüntü sağlayacaktır. Ailece bir akşam yemeğinin keyfi mermer yemek masasında paha biçilmezdir. Mermer masa modelleri klasik masaların aksine kullanıcı deneyimleri değerlendirilecek tasarım ve dizaynı yapılmış ürünlerdir. Cendekor online mermer masa alışveriş bölümünde yer alan bütün mermer masa modellerimiz en yeni trend ve tasarımlara sahiptir.

Masa Modellerinde Renk Kullanımları

Mermer masa modelleri arasında renklerin kullanımı son derece fark yaratır. Her ne kadar diğer granit türü ve muadil ürünlere göre renk çeşitliliği az olsa da yinede bir çok alternatif üretmek mümkündür. Cendekor mermer masa ürünleri arasında farklı renklerde tablaya sahip bir çok masa bulacaksınız. Damarlı yapılarda siyah ve beyaz ağırlıklı olsa da yeni nesil ürünlerde farklı damar renkleri de kullanılmıştır. Site içerisinde mermer kartelası mermer bölümünde bulunmaktadır. Doğal taş kodları ile kullanım yaptığımız mermer renklerinide bulabilirsiniz. Yuvarlak model mermer masa, kare ve dikdörtgen ve farklı ölçü ve ebatlarda bir çok modele kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Mermer Masa Fiyatları

Lüks ve zengin bir görünüm elde edeceğiniz mermer masa modelleri için fiyat aralığı ürün modeline göre değişmektedir. Mermer masa fiyatları sitemizde hazır satışı yapılan ürünlerde belirtilmiştir. Hemen satın al ürünler sitemizde bulunduğu gibi dilerseniz sipariş ver butonundan bizlere talep göndereceğiniz forma ulaşabilirsiniz. İstediğiniz en uygun özelliklerde mermer masa en hızlı şekilde üretilmekte ve kullanımınıza sunulmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


HEMEN ARA
×