Mermer Cafe Masası

mermer cafe masası

Mermer Cafe Masası

Cafe, restoran gibi bir çok alanda mermer masa kullanımı oldukça fazladır. Mermer cafe masası içinde firmamıza sıkça talepler ulaşmaktadır. Cen dekor cafe için istediğiniz dekoratif görünüme uygun mermer masa üretimi yapmaktadır. Kaç adet masaya ihtiyacınız varsa hem görsel kalitesi yüksek hemde son derece dayanıklı ve uzun ömürlü mermer masaların üretimini yapmaktayız. Cafe konsepti ile uyumlu mekana farklı bir atmosfer getiren mermer masa için mutlaka teknik ekibimizle görüşünüz.

Cafe Mermer Masa İmalatı

Klasik masa sandalye kullanımı yerine mekanlarınızda mükemmel bir görselik oluşturabilirsiniz. Mermer cafe masası için ister tek renk isterseniz tüm masalarda farklı tasarımlar da yaptırabilirsiniz. Mermer masa imalatı için tüm ekibimizle titiz, eksiksiz ve kaliteli bir işçilik sunuyoruz. Müşterilerine önem veren ve mekanını klasik bir görünümden kurtarmak isteyen işletmeler için son derece etkili bir çözüm olacaktır. Maliyeti her ne kadar ahşap masalara göre biraz yüksek olsa da edinim ve kazanım düşünüldüğünde fark kolay kapanmaktadır.

Mermer cafe masası için imalatı firma bünyemizde yapıyor ve tüm aşamasında kalite kontrole tabi tutuyoruz. Hatasız ürünlerimiz sizlere en kısa sürede ulaştırılmaktadır. Cen dekor kalitesinde cafeniz için en iyi ürünler sizlerle.

Mermer Cafe Masası Fiyatları

Sitemiz içinde mermer masa modelleri için fiyat belirtilmemiştir. İstediğiniz özelliklerde masa için bizlere lütfen teklif iste formu ile ulaşıp fiyat alınız. Masanın özellikleri ve ebatlarına göre fiyat teklifimiz hızlıca tarafınıza iletilecektir. Mermer cafe masası için lütfen ayrıca adet bildirimi de yapınız. Çoklu alımlarda çok daha uygun mermer masa fiyatları tarafınıza verilecektir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×