İç Mimarlık Ofisimiz

İç Mimarlık Ofisi

İç Mimarlık Ofisimiz

İç Mimarlık Ofisimiz

Deneyimli mimar ve iç mimarlarımızdan oluşan iç mimarlık ofisimiz, proje sahibinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi projeler geliştiril ve uygular. Bu sayede iç mimarlarımız sizlerin hayalleri ile birleşen profesyonellik ve özgün bakış açısı ortaya uzun yıllar işlevsel bir şekilde kullanılabilen zamansız ve her birinin kendine özgü hikayesi olan mekanlar çıkarmaktadır.

Projelerimizde her detayın bizim elimizden çıkmış ve birebir mimarlarımızın takibiyle yürütülüyor olmasından büyük keyif alıyoruz. Sizlere İstanbul Modoko’da butik bir iç mimarlık ofisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mimari proje, iç mekan tasarımı ve uygulama alanlarında İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye ve yurtdışında çalışmalarımız mevcuttur. Cen Architecture olarak konut, villa, ofis, otel, okul, mağaza, cafe, restoran gibi birçok alanda tasarım, dizayn ve dekorasyon hizmeti vermekteyiz.

 

İÇ MİMARLIK OFİSİMİZDE SÜREÇ NASIL İLERLER?

İç Mimari Danışmanlık

İç mimarlarımızla görüşebilir, hayalinizdeki iç mimari tasarımı anlatabilirsiniz. Bu sayede istekleriniz doğrultusunda projenin konseptini belirliyoruz.

Proje Bütçe Belirleme

Projeniz hakkında sizden istenilen verileri sağladığınızda en kısa sürede tarafınıza projelendirme hizmeti detayları ile birlikte fiyat teklifi sunulur.

Proje Sözleşme

Teklifi onayladığınızda haklarınızı koruyan sözleşme imzalanır. Deneyimli Mimarlarımızın birebir ilgilendiği projelendirme süreciniz güvenle başlar.

Proje 2 Boyutlu Çizim

Birlikte karar kıldığımız projenin mimari planlamasını ve mekan yerleşmesini alanında uzman iç mimarlarımızla yapıyoruz. Proje alanının uygulamaya geçilmeden tam düşünülmüş ve tasarlanmış olmasını sağlıyoruz.

Proje 3 Boyutlu Çizim

Projenizin son halini mimar ve iç mimarlarımız uygulamaya başlamadan önce en ince detayına kadar 3 boyutlu modelleyip 360° render videosu, sanal tur hizmeti ile destekleyerek gerçekçi görmenizi ve bu sayede hayalinizdeki tasarıma profesyonel şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Proje Takip Hizmeti

Üretim aşamasında mobil uygulamamızdaki online takip hizmeti kısmından yararlanarak projenizin gidişatını eş zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Proje Teslimi

Profesyonel iç mimarlık hizmetimiz sayesinde yapmanız gereken sadece arkanıza yaslanıp hayallerinizdeki tasarımın gerçeğe dönüşümünü proje takibimiz ile size sunduğumuz fotoğraf ve videolardan izlemek.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


HEMEN ARA
×