Mermer Masa Tablası

mermer masa tablası

Mermer Masa Tablası

Mermer masa tablası çeşitlerimiz evinizde yada masayı kullanmayı planladığınız her alana uyum sağlayacak çeşitliktedir. Kendi üretimimizde bulunan mermer masa modellerinde tabla kısmlarında değişik ve farklı desenlerde tabla kullanımımız bulunmaktadır. Düz renkler, damarlı desenler, ayak kısımla uyumlu modeller, ahşap ile mermerin uyumlandığı modeller gibi bir çok farklı uygulamamız bulunmaktadır. Cen dekor mermer masa tablası konusunda ürünlerinde en bol seçenekleri sunan ender firmalardan biridir.

Mermer Masa

Mermer masa diğer standart masa çeşitlerine göre fiyatı biraz yüksek gibi görünüyor olsa da ortama vereceği hava, evinizin bütününe katacağı atmosfer bu fiyat farkını ortadan kaldırmaktadır. Mermer yemek masası salon odalarında tercih edilebileceği gibi ticari alanlarda da oldukça sık kullanılan ürünlerdir. Cen dekor firmamız mermer masa konusunda Türkiye genelinde bir çok projede ürünleri tanıtmış ve kalitesi ortada olan bir firmadır. Son derece iyi bir işçilikle hazırlanmış ürünlerimizde Mermer masa tablası seçimleri de yine büyük bir titizlikle uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Ahşap Ayak Mermer Tabla

Mermer masalarda ahşap ile mermer masa tablası kullanımı oldukça iyi bir görünüm ortaya çıkarmakta ve dekoratif gücünü yansıtmaktadır. cendekor.com sitemizde bulunan bir çok mermer masa modelimizde ahşap ile birlikte tabla kullanımına şahit olabilirsiniz. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler ve bizlere ulaşan talepler göz önüne alındığında bu tür çeşitlerin çoğalmasına öncelik vermekteyiz. Mermer sehpa tablası içinde yine kendi mermer ürünlerimizi kullanmakta ve tamamen farklı tasarım ve modeller ortaya çıkarmaktayız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×