fbpx

Mermer Yemek Masası Fiyat

mermer yemek masası fiyat

Mermer Yemek Masası Fiyat

Mermer yemek masası fiyat genelde en çok merak edilen konudur. Yemek masalarında mermer modeller diğer ürünlere göre fiyat olarak biraz yüksektir. Bunun bir çok haklı nedeni elbetteki vardır. İmitasyon ürünler, yapay üretim masalar ve mermer görünümlü kalitesiz masalar ile gerçek doğal taş mermer masa modellerinin fiyatları elbetteki bir olmamaktadır. Sitemizde önceki senlerde mermer masa fiyatları yayınlanırken yeni alınan kararla fiyatlar kaldırılmış olup gelen talep üzerine ürüne göre fiyat verilmektedir. Lütfen ihtiyacınız olan yada size özel yapılacak mermer masa modelini uzmanlarımıza bildirin ve sizlere hemen fiyatlarla hakkında bilgi verelim.

2019 Mermer Masa Fiyatları

Mermer masalarda fiyatları etkileyen ve belirleyen unsurlar kullanıcak aksesuar, mermer tabla ölçüsü, kaç kişilik masa olacağı gibi detaylardır. Bu detaylar ve ürününü imalatında kullanılacak her malzeme için tamamen kendiniz karar verebileceğiniz gibi dilerseniz uzmanlarımızdan da destek alabilirsiniz. Mermer yemek masası fiyat ve tüm detaylar hakkında dilediğiniz zaman ekiplerimize ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Cen dekor bünyesinde yapay bir yemek masası sizlere sunmaz. Değerli taş ve yarı değerli taş ürünlerin kullanımını yaparız. Şimdiye kadar üretimini yaptığımız ve Türkiye’nin bir çok bölgesinden satın alınan mermer masa modelleri ve görsellerini mermer masa kategorisinde bulabilirsiniz.

Mermer Masa Teklif Alın

Cen dekor sitemiz içerisinde fiyat belirtilmemiş ürünlerde ve kategorilerde teklif al butonu göreceksiniz. Mermer yemek masası fiyat için lütfen teklif al butonuna tıklayıp gerekli form bilgilerini doldurunuz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapılır en güncel fiyatlar ve ürün detayları hakkında bilgi verilecektir. Dilerseniz cen dekor katalogu sitemizdeki alt bölümden hemen indirebilir ve ürünleri birebir inceleyebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×
Mermer Yemek Masası Fiyat - Cen Dekor